Informace o nás

Dobrý den. Vítejte v našme obchůdku Saddlery World Horses (WH), který vedou dvě usměvavé holčiny Pharlap a liška.

Původně byl tento obchůdek veden pouze mnou (liškou) a i na jiných stránkách, ale jsme velmi ráda, že "tuto tího" již nenesu sama a mou skvělou spolumajitelkou je Pharlap :). 

Proč vyrábíme? Jednoduše, baví nás to a chtěli bychom se, za cenu nákladů, o to podělit svá. Pokud se Vám to líbí, berte, pokud ne, vyrobte si něco lepšího :)

 

Tento obchůdek bude slavit již 3 roky a tyto stránky nedávno oslavili 2 roky své existence!

 

Budeme rádi za každou objednávku, za každý krásný koment, ale jen pokud je pravdivý :)

Děkujeme všem, kteří tento obchůdek naštěvují :)

Barvy výrobků

Barvy kůže : Bílá, černá, hnědá, červená, modrá , zelená ( béžovo zelená)

Barvy látek na dečky, madla, podsedlovky... : Černá, hnědá, béžová, bílá, sytě žlutá, oranžová, červená, růžová, tmavě zelená, světle zelená, tmavě modrá, světle modrá a nově šedá a světle oranžová !

Barvy bavlnek : modrá,světle růžová,tmavě růžová,světle fialová,vínová,světle červená,červená,hnědo-červená,hnědá,béžovo-hnědá,oradžová,přecházející orandžová,žloutkově žlutá,citrónově žlutá         

Barvy nití : černá, bílá, tmavě modrá, světle modrá, oranžová, hnědá, světle žlůtá, fialová, světle fialová, světle zelená, olivově zelená, šedá, stříbrná, vínová, světle růžová, losová tyrkysová ( ale více zelená než modrá....)

 Barvy nylonek : Bílá, krémová, světlounce fialová, růžová, červená, modrá, zelená, žlutá, oranžová, olivově zelená

Naši uživatelé

Z tohoto obchůdky si už objednávaly : Koňařka, Mazel, BR kobylka, Arabka, Horseen, BeBe, Tinkerka, Steeple, kiiki, Aja98, Mia, Dara... ;)

Díky moc všem za nákup, velmi si toho vážím ;)